UA-8709939-4
Site logo

Prvá svetelná reklama v 2004 m n.m

chopok rotunda

Svetelná reklama vyrobená vo firme Light Box vystúpila do výšky 2004 m n. m. na vrchol Chopku v Nízkych Tatrách. Tu sa nachádza posledná stanica lanovky Funitel a opláštená stanica kabíny Chopok Juh. Stanice prepája budova Rotundy s reštauráciou s panoramatickým výhľadom a rýchlym občerstvením na prízemí s názvom Energy Bar Rotunda. Vstup od tohto baru je od apríla jednoduché nájsť pre každého návštevníka, vďaka zaujímavým svetelným efektom v reklame nad vchodom.

Svetelná reklama je zložená z krabice v povrchovej úprave škrabaného hliníka a troch nápisov. 3D nápis Energy Bar Rotunda je vyfrézovaný z 19mm hrubého PVC a čelná strana je z červeného a modrého plexiskla. Efekt podsvietenia je docielený odsadením nápisu od podkladu a použitím Led modulov zo zadnej strany písmen. LED moduly svietia v červenej a modrej farbe podľa farebnosti plexiskla na čele písmen. Nápis OPEN je štýlovo vytvorený len zo svietiacich bodov. Každý svietiaci bod tvorí malá LED pixelka osadená v podklade. Celá elektroinštalácia je skrytá v Alubondovom boxe a súčasťou systému je aj 3 kanálový blikač, ktorým jemožné rozblikať každý nápis samostane.

Reklamný vstup do baru je doplnený aj o polep na dvere, ktorý je riešený formou perforovanej fólie OneWayVision. Plnofarebná potlač s obrázkami rýchleho občerstvenia a nápismi sortimentu navigujú, kde sa dá kúpiť niečo pod zub a nabrať energiu po dobrej lyžovačke.

energy bar reklama

. . . : : : Odkazy na oficiálne stránky spoločnosti LIGHT Box, s.r.o. : : : . . .
Nová verzia stránky
Galéria našich prác
Stará verzia stránky